Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Nie ma jednego, uniwersalnego przepisu, dzięki któremu każdy mógłby zrealizować marzenia o nienagannej sylwetce, wymodelować ciało czy zgubić nadmiar kilogramów. To kwestie indywidualne a wiele zależy od trybu naszego życia, codziennej diety, aktywności sportowej, dbania o własne ciało czy predyspozycji genetycznych.

Są jednak standardowe wskazania, dzięki którym każda metamorfoza może być skuteczna. Przede wszystkim nie należy walczyć samodzielnie, tym bardziej, jeśli nie mamy ku temu właściwej wiedzy. Stosowanie diety ściągniętej z internetu czy wykonywanie ćwiczeń, które zostały zalecone koleżance nie jest dobrym sposobem. Takim działaniem możemy wyrządzić sobie wiele krzywdy.

Dieta i ćwiczeniaNajlepszym sposobem jest udanie się do specjalistów. W osiąganiu wymarzonej sylwetki pomoże nam na pewno dietetyk oraz trener personalny. Dietetyk wykona niezbędne badania, dzięki którym określone zostanie optymalne zapotrzebowanie naszego organizmu na niezbędne wartości odżywcze. Na tej podstawie rozpisze dietę, która sprawi, że bez głodówek a przede wszystkim efektu jo jo będziemy tracić kilogramy.

Sama dieta jednak nie wystarczy, bo liczy się również wzmożona aktywność fizyczna. Trener personalny dobierze zestaw ćwiczeń na wybrane partie ciała i wskaże technikę ich wykonywania, by uniknąć kontuzji.

Pamiętajmy, że dojście do wymarzonej sylwetki to proces długotrwały i żmudny, wymagający dyscypliny, cierpliwości i systematyczności. Pierwsze efekty zmiany figury zobaczyć można dopiero po około miesiącu także motywacja musi być u nas na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.